2015-12-12

Warsztaty

Święta bez pierniczków to Święta stracone, kierując się tym przesłaniem nasze przedszkole postanowiło zadośćuczynić tej tradycji. W dniu 11 grudnia w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia i propagowania kreatywnego działania na rzecz wzmacniania więzi rodzinnych i integracji z przedszkolem rodzice wraz z dziećmi spotkali się na wspólne pieczenie świątecznych pierniczków.

Czyż to nie wspaniale, w przedszkolu zabawić się w prawdziwego cukiernika, piekarza. Wspólne wałkowanie z rodzicami ciasta na pierniki a następnie wykrawanie różnych kształtów dzięki niezliczonej ilości foremek to dopiero była zabawa. Gdy tylko pierwsze wypieki zostały wyciągnięte z piekarnika to po przedszkolu zaczął się unosić wspaniały aromat pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój.

UWAGA !!!

W poniedziałek 14. 12. 2015r. odbędzie się sprzedaż pierników na rzecz zbiórki pieniędzy na operację serca małego Franka. Dodatkowo grupa III „Motylki” będzie sprzedawać ciasto oraz mydełka własnej produkcji.

Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa.