2016-04-11

Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków „Zabytki wokół nas”.

Miło nam jest poinformować, że rozstrzygnięty został I Powiatowy Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków „Zabytki wokół nas”. Organizatorami byli Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori w Kołobrzegu oraz Muzeum Oręża Polskiego. Konkurs objęty był Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka.

Na konkurs wpłynęło 35 prac dzieci z kołobrzeskich publicznych przedszkoli nr 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10; Niepublicznych Przedszkoli Różany Dworek w Zieleniewie oraz na Ogrodach, Społecznego Przedszkola STO w Kołobrzegu, Przedszkola Rodzinnego Mądrowscy oraz Przedszkola Publicznego w Ustroniu Morskim.

Przypomnijmy, że dzieci miały wykonać pracę plastyczną płaską formatu A4 wykonaną dowolną techniką (malowanie, rysowanie, wycinanie oraz wydzieranie). Komisja przy wyborze najlepszych prac brała pod uwagę: walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność oraz samodzielność wykonania pracy.

Nasze trzy prace wysłane na konkurs otrzymały:

1 – WYRÓŻNIENIE – Pola Pluta, 2 – podziękowania – Marcin TrzeszczkowskiKacper Szwed – brawo dla naszych przedszkolaków.

www.e-kg.pl/aktualnosci/1814-konkurs-zabytki-wokol-nas