2024-05-07

Zapraszamy na Spektakl "Serce Lasu"

Jest to historia, która pokazuje dzieciom i przypomina dorosłym, że każdy dobry gest zmienia świat na lepszy. Dwie główne bohaterki zaciekawione pięknem lasu, wpadają w jego pułapki. Na szczęście w tym magicznym miejscu żyją dobre wróżki, które pomogą dziewczynką przejść przez nieznaną krainę.
Garść informacji:
Grupa "Art" działa przy Gminnym Ośrodku Kultury od 2022 roku.
Prowadzona jest przez Oksanę Chodorowską-Grujić absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi-Choreografia i techniki tańca, Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni-Psychologia w biznesie, Powiślańskiej Szkoły Wyższej Wydział Nauk Ekonomiczno- Społecznych - Przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne i dydaktyczne oraz Zarządzanie oświatą - menager w edukacji.
Przeszła wiele warsztatów w różnych stylach tanecznych.
Tańczyła w Cheerleaders Flex Sopot, z którymi dwukrotnie występowała w USA na zaproszenie Marcina Gortata na parkietach NBA w Phoenix i Waszyngtonie, na ligach światowych w piłce siatkowej, w Teatrze V6 w Łodzi. Brała udział w oprawie artystycznej „Sylwester z Polsatem”, Eska Music Awards 2015, Night of the Jumps, zatańczyła w teledysku Cleo.
Gościnnie wystąpi Ognisko Baletowe ze Świdwina które również prowadzi Oksana Chodorowska- Grujić.
Na scenie zobaczymy łącznie 56 wspaniałych młodych artystów, którzy przeniosą nas do leśnej krainy, w której serce zabije mocniej.