2024-06-24

Czas wspólnych zabaw i zajęć szybko minął

Czas wspólnych zabaw i zajęć szybko minął, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Wystąpiły pięciolatki, które piosenkami i wierszykami pożegnały starszaków, a potem rozpoczął się występ sześciolatków. Żabki i Ananaski dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowań dla rodziców i pracowników, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Kolejni absolwenci po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.