2026-06-23

Słodka wycieczka do lodziarni - MYSZKI

W tym tygodniu grupa „Myszki” wybrała się na wyjątkową, pyszną wycieczkę! Odwiedziliśmy lodziarnię rodziców naszej Amelki.

Każdy maluch miał okazję wybrać swój absolutnie ulubiony smak. Lodowe pyszności znikały w mgnieniu oka – dzieci zajadały je z ogromnym smakiem i wielką radością! Dodatkową, wspaniałą atrakcją były małe kulki-niespodzianki, które wywołały mnóstwo uśmiechów na dziecięcych buziach!

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie.