Oficjalna strona przedszkola w Ustroniu Morskim
Ustronie Morskie

Aktualności

  
Wesołych Świąt!
Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia, a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzy dyrektor przedszkola Hanna Caban wraz z pracownikami czytaj więcej »
Jasełka
2023-12-21 Jasełka
Mogliśmy podziwiać wspaniałe przedstawienie jasełkowe-widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ. CZAS TRWANIA KONKURSU: DO 18.12 MOŻNA PRZYNOSIĆ OZDOBY.
19.12 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU czytaj więcej »
Warsztaty piernikowe
Grudzień w naszym przedszkolu jest bardzo pracowity, a jednocześnie wesoły i pełen wrażeń. Warsztaty piernikowe, ciekawe zajęcia w sali sensorycznej, ubieranie choinek i strojenie przedszkola, czytaj więcej »
Prezenty od Świętego Mikołaja
Byliśmy grzeczni, więc dostaliśmy prezenty od Świętego Mikołaja. Dwa monitory interaktywne umożliwiają pracę w systemie Android , dzięki czemu korzystamy z aplikacji i gier edukacyjnych.   czytaj więcej »
Mikołaj w przedszkolu
Mikołaj, Mikulas, Santa Claus, Санта Клаус lub Nikolaus.Różnie się nazywa, ale wszędzie dzieci z taką samą nadzieją czekają na prezent 6 grudnia.  czytaj więcej »
Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy-my też tam byliśmy. Dziękujemy organizatorom, wszystkim osobom, które przyszły ze swoimi dziećmi na występ, które przyniosły wypieki na przedszkolne stoisko  czytaj więcej »
Obrzędy andrzejkowe
Obrzędy andrzejkowe w naszym kraju mają bardzo długą tradycję i my także staraliśmy się uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej naszej przyszłości.  czytaj więcej »
MIŚ - najlepszy przyjaciel
 MIŚ- najlepszy przyjaciel, który zna dziecięce radości, smutki i tajemnice. Masz misia? czytaj więcej »
Dzień Tolerancji
Dzień Tolerancji, spotkanie z Myszką Miki i Minnie lub jesienne wyklejanie parasolki 3d- tak miło spędzamy czas.  czytaj więcej »
Szykujemy się do wiosny
W ramach Programu Działaj Lokalnie zrealizowaliśmy dziś warsztaty tworzenia bomb nasiennych, poprzedzone pogadanką pn.: "Rośliny typowe dla regionu". Pobrudziliśmy się trochę, nabałaganiliśmy, ale było warto. Zabierając nasze bomby spotkaliśmy się na terenie Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Ustroniu Morskim, aby porzucać wykonanymi przez dzieci wytworami nasiennymi i tym samym wziąć udział w konkursie pn. "Kto dalej rzuci bombą nasienna?". Dzięki temu na wiosnę powstanie piękna łąka kwietna z nasion rodzimych dla Ustronia Morskiego
Nasze spotkanie było możliwe, dzięki dofinansowaniu otrzymanemu ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację "Nauka dla Środowiska".  czytaj więcej »
Dzień Jeża
2023-11-14 Dzień Jeża
Dzień Jeża- każdy powód do radości dziecka w naszym przedszkolu jest priorytetem  czytaj więcej »
Występ z okazji Święta Niepodległości
Nasze wspaniałe przedszkolaki zaśpiewały z Strażacką Orkiestrą Dętą „Morka”. Muzyka zaspokaja potrzebę przeżyć estetycznych i jest przyczyną bezinteresownych wzruszeń,  czytaj więcej »
Karma dla schroniska REKS
Przedszkole przekazało karmę pochodzącą za zbiórki dla podopiecznych schroniska dla zwierząt REKS w Kołobrzegu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. czytaj więcej »
Dzień Postaci z Bajek
Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek! Każdy ma w pamięci bajkę, którą uwielbiał w dzieciństwie.  czytaj więcej »
Zbiórka dla Adasia
PIENIĄDZE ZE ZBIÓRKI NAKRĘTEK ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA REHABILITACJĘ I SPRZĘT
REHABILITACYJNY. czytaj więcej »
Konkurs na najładniejszy lampion z dyni
Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszy lampion z dyni. Gotowe prace prosimy składać od 23 do 25.10. Lampiony powinny posiadać metryczkę (imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy).  czytaj więcej »
Nowy profil Facebook
Z powodu problemów technicznych profil przedszkola w Ustroniu Morskim na fb musiał zostać zmieniony. Niebawem na nowym profilu będzie pokazane życie przedszkolaków oraz udostępniony link archiwalny.  czytaj więcej »
Drogie Przedszkolaki!
Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. Życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.  czytaj więcej »
Spotkania adaptacyjne
W ZWIĄZKU Z ROZPOCZĘCIEM PRZEZ DZIECI PRZYGODY Z NASZYM PRZEDSZKOLEM ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH W DNIACH 22 - 23.08.2023 W GODZ. 09.00 - 10.30. czytaj więcej »
Dzień Ojca
2023-06-22 Dzień Ojca
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca składa dyrektor przedszkola w Ustroniu Morskim Halina Gajewicz.  czytaj więcej »
Zakończenie roku przedszkolnego
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zakończenia roku przedszkolnego   czytaj więcej »
Dzień Mamy i Taty w grupie „Liski”
Dzień Mamy i Taty w grupie „Liski”. Wierszyki, piękne piosenki i wspaniały taniec. To wszystko zaprezentowały Nasze maluszki, dla Swoich kochanych rodziców.  czytaj więcej »
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty w grupie "Jagódki". Święto to jest jednym z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami, jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2023-06-02 Dzień Dziecka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Dziecka przy CSR Helios czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2023-05-31 Dzień Dziecka
Najseredeczniejsze życzenia w Dniu Dziecka składa Alina Gajewicz Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami. czytaj więcej »
Miodowy Raj
2023-05-29 Miodowy Raj
Grupa "Jagódki" wybrała się do Gospodarstwa pszczelarskiego "Miodowy Raj" w Dygowie. Korzystając z cennej wiedzy pana pszczelarza dzieci miały przyjemność poznać tajemnice pszczelarstwa i produkcji miodu.   czytaj więcej »
Akcja "Zdrowo rosną 2023"
Grupa "Jagódki" bierze udział w akcji #ZDROWOROSNA 2023. Dzięki niej dzieci dowiedziały się, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. czytaj więcej »
Przedszkolaki na przystani
Dzieci z grupy "Jagódki" miały przyjemność odwiedzić Przystań rybacką dzięki zaproszeniu Rozalii mamy.  czytaj więcej »
"Matematycznie zakręceni"
Dnia 16.05 do przedszkola zawitali niecodzienni goście, a mianowicie Maja i Gucio ! W ramach realizacji projektu "Matematycznie zakręceni" odbyły się zajęcia przeprawdzone przez doradców metodycznych z Cen Koszalin z konstruowania gry planszowej.   czytaj więcej »
"Ananaski" w bibliotece
W dniu dzisiejszym grupa przedszkolna "Ananaski" odwiedziła ustrońską bibliotekę.  czytaj więcej »
"Ananaski" na Dniu Europy
Grupa przedszkolna "Ananaski" na Dniu Europy w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dzień Ziemi
2023-04-21 Dzień Ziemi
 Dzisiaj obchodzimy Dzień Ziemi czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Alina Gajewicz - dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami czytaj więcej »
Smerfy i Pingwinki w Bibliotece
Smerfy i Pingwinki w Bibliotece  czytaj więcej »
Przedszkolna edukacja
W przedszkolu prowadzimy naukę poprzez zabawę metodami aktywnymi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć z języka angielskiego. czytaj więcej »
Konkurs na ozdobę wielkanocną
Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejsza ozdobe Wielkanocną. Konkurs trwa do 31 marca.  czytaj więcej »
WITAJ WIOSNO!!!
2023-03-21 WITAJ WIOSNO!!!
Dzisiaj Grupa Smerfy z przedszkola powitala Wiosnę bardzo radośnie i kolorowo. Wystąpiły w wiosennym występie, gdzie zaśpiewali wiosenne piosenki,oraz wcielili się w rolę różnych postaci.   czytaj więcej »
Tydzień daltoński
PROSIMY, ABY W TYM TYGODNIU UBIERAĆ DZIECI W KOLORACH DNI DALTOŃSKICH czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2023-03-08 Dzień Kobiet
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim - Alina Gajewicz.  czytaj więcej »
Przedszkolaki na 31 finale WOŚP
Zapraszamy do obejrzenia występu naszych podopiecznych na  31 finale WOŚP w GOK w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka - fotorelacja
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego występu przedszkolaków z okazji dnia Babci i Dziadka czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Wszystkim Babciom i Dziadkom
najserdeczniejsze życzenia zdrowia
oraz wszelkiej pomyślności w życiu składa Dyrektor Przedszkola
w Ustroniu Morskim
Alina Gajewicz.  czytaj więcej »
Przedszkolaki w bibliotece
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odwiedzin przedszkolaków w bibliotece.  czytaj więcej »
Uwaga szkarlatyna!
SZANOWNI PAŃSTWO!
ZGŁOSZONO NAM
KILKA PRZYPADKÓW ZACHOROWAŃ
NA SZKARLATYNĘ.
PROSZĘ O OBSERWOWANIE SWOICH DZIECI.  czytaj więcej »
Fotorelacja z przedstawienia
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego występu przedszkolaków   czytaj więcej »
Życzenia noworoczne
Szczęśliwego Nowego Roku życzy
Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim
Alina Gajewicz czytaj więcej »
Życzenia Świąteczne
Wesołych Świąt życzy Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim Alina Gajewicz  czytaj więcej »
Jasełka fotorelacja
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jasełek, które odbyły się w środę 21 grudnia w Kościele parafialnym w Ustroniu Morskim. Przedstawienie w wykonaniu koła teatralnego "Bursztynek".  czytaj więcej »
Jasełka
2022-12-20 Jasełka
Zapraszamy na jasełka, które odbędą się w środę 21 grudnia o godz. 09.15 w Kościele parafialnym w Ustroniu Morskim. Przedstawienie w wykonaniu koła teatralnego "Bursztynek".  czytaj więcej »
Uczymy programować dzieci
Jesteśmy uczestnikami ogólnopolskiego programu Uczymy Dzieci Programować.  czytaj więcej »
Jarmark Bożonarodzeniowy
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu przedszkolaków na Jarmarku Bożonarodzeniowym  czytaj więcej »
Przedszkole na kiermaszu świątecznym
Grupa Smerfiki pięknie i kolorowo udekorowała świąteczne pierniczki ,które można będzie zakupić na kiermaszu w sobotę przed Domem Kultury od godz. 16.00. Zapraszamy serdecznie.  czytaj więcej »
Mikołaj w przedszkolu
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z mikołajek w przedszkolu  czytaj więcej »
Edukacja daltońska
ZAPRASZAMY RODZICÓW (OPIEKUNÓW) NA SPOTKANIE Z KONSULTANTKĄ
OŚRODKA DORADZTWA NAUCZYCIELI W SPRAWIE EDUKACJI DALTOŃSKIEJ, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 16.12 (PIĄTEK) O GODZ. 16.00 czytaj więcej »
Mikołajkowe życzenia
Już Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz - niech się stanie. Udanych Mikołajek życzy dyrektor przedszkola w Ustroniu Morskim Alina Gajewicz.  czytaj więcej »
Konkurs świąteczny
Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszy stroik świąteczny. Ozdoby można składać do 08 grudnia.  czytaj więcej »
Święto Niepodległości
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze Święta Niepodległości w przedszkolu  czytaj więcej »
Dzień Nauczyciela
W dniu święta Waszego
Życzę wszystkiego najlepszego! Alina Gajewicz
Dyrektor Przedszkola
w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Dzień Nauczyciela
 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Nauczyciela w przedszkolu. czytaj więcej »
Konkurs na najładniejszy lampion z dyni
Zapraszamy do udziału w konkursie. Gotowe prace prosimy składać
Od poniedziałku 17.10 do piątku 21.10.2022 r.
Wszystkie lampiony muszą być podpisane
(Imię i nazwisko oraz grupa).   czytaj więcej »
"Witaj Jesień!"
2022-09-23 "Witaj Jesień!"
 Dziś dzieci z grupy Smerfy przygotowały artystyczny występ dla dzieci z całego przedszkola z okazji pierwszego dnia jesieni pod tytułem "Witaj Jesień"!. Były wiersze i piosenki czytaj więcej »
Pełna miska dla schroniska
Prowadzimy ziórkę karmy dla schroniska "Reks" w Kołobrzegu. Prosimy zostawiać karmę w pojemniku w korytarzu głównym (duża szatnia). Dziękujemy!  czytaj więcej »
Pierwszy dzień po wakacjach
Pierwszy dzień w przedszkolu po wakacjach - fototelacja  czytaj więcej »
Witamy w nowym roku przedszkolnym!
01 WRZEŚNIA ROZPOCZYNAMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW!  czytaj więcej »
Zakończenie roku
Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z zakończenia roku w przedszkolu  czytaj więcej »
Dzień Ojca
2022-06-22 Dzień Ojca
Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca składa Alina Gajewicz Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Podziękowanie dla GOSIR
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie Dnia Dziecka dla przedszkolaków!  czytaj więcej »
Finał konkursu „Zabytki Wokół Nas”
Dzisiaj, odbył się finał 7. edycji regionalnego konkursu plastycznego „Zabytki Wokół Nas”, w którym brały udział przedszkolaki. Jego organizatorem jest muzeum Oręża Polskiego i Przedszkole Miejskie nr 3. czytaj więcej »
Eko-kartka wręczenie nagród
Uwieńczeniem dnia dziecka było wręczenie nagród dzieciom z naszego przedszkola za udział w konkursie zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie  czytaj więcej »
Dzień uśmiechu, dzień radości, dzień beztroski i miłości - DZIEŃ DZIECKA  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2022-05-31 Dzień Dziecka
Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej. I kochaj tak jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej! Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka składa Alina Gajewicz czytaj więcej »
Przedszkolaki w bibliotece
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty prrzedszkolaków w bibliotece  czytaj więcej »
Dzień Matki
2022-05-26 Dzień Matki
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki składa Alina Gajewicz Dyrektor przedszkola w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dzień pszczoły
2022-05-23 Dzień pszczoły
20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół . Grupa Kubusie dowiedziała się co nieco na temat małych małych owadów  czytaj więcej »
Dzień Matki w GOK
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Matki, jaki przedszkolaki zaprezentowały w GOK  czytaj więcej »
Dzień Matki
2022-05-20 Dzień Matki
Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy Smerfy wraz ze swoją wychowawczynią mgr Sylwią Glińską zaprosiły rodziców na występ - przedstawienie pod tytułem "Narodziny Motylka". czytaj więcej »
"Giga Laurka dla Strażników Lasów
Pingwinki wzięły udział w akcji "Giga Laurka dla Strażników Lasów". Między innym z "Pingwinkowych" prac powstały przepiękne 3 laurki dla Leśników i Strażaków.  czytaj więcej »
Konkurs na najpiękniejszą  "Złota Rybkę"
Ogromne gratulacje dla dzieci, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą "Złota Rybkę"   czytaj więcej »
Koncert umuzykalniający
W przedszkolu został przeprowadzony koncert umuzykalniający dla Pingwinków przez Panią Dyrektor Przedszkola. Serdecznie dziękujemy.  czytaj więcej »
Podziękowanie
2022-05-11 Podziękowanie
Składamy podziękowanie dla FIRMY POD BRZOZAMI CLEAN & CARE za pomoc w pracach porządkowych
w przedszkolu w Ustroniu Morskim. czytaj więcej »
Pasowanie na czytelnika
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pasowania na czytelnika  czytaj więcej »
Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy wszystkim Pracownikom Bibliotek i Czytelni
niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa.   czytaj więcej »
"Ananaski" w bibliotece
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej wizyty "Ananasków" w Bibliotece Gminy Ustronie Morskie  czytaj więcej »
Zaczarowany świat teatru
W ostatnim tygodniu kwietnia Pingwinki przenoszą się do zaczarowanego świata teatru Dziękujemy Panią z Biblioteki w Ustroniu Morskim za kolejną dostawę książek.  czytaj więcej »
Dzień Ziemi
2022-04-22 Dzień Ziemi
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Ziemi w grupach Smerfiki i Kubusie.  czytaj więcej »
PingwinkI z Biblioteką
III tydzień współpracy Pingwinków z Biblioteką w Ustroniu Morskim
Temat: "Dzień Ziemi". Dzieci dowiadują się w jaki sposób mogą dbać o Naszą planetę Ziemię.   czytaj więcej »
Akcja "Plecaczek"
PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W AKCJĘ PLECACZEK DYREKTOR PRZEDSZKOLA W USTRONIU MORSKIM ALINA GAJEWICZ WRAZ Z RADĄ RODZICÓW PRZEDSZKOLA czytaj więcej »
"Pingwinki" w Bibliotece
Miesiąc współpracy "Pingwinków" z Biblioteką rozpoczęty. Co tydzień dzieci będą otrzymywały nową dostawę książeczek z Biblioteki w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
Jarmark Wielkanocny
Występ przedszkolaków na dzisiejszym Jarmarku Wielkanocnym - fotorelacja czytaj więcej »
Życzenia Wielkanocne
Zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych życzy dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim Alina Gajewicz wraz z pracownikami. czytaj więcej »
"Pingwinki" poznają zawód ogrodnika
"Pingwinki" poznały zawód ogrodnika. Każdy maluch posadził w doniczce swoje kwiatuszki. Teraz pozostało tylko cierpliwie czekać i obserwować wzrost roślinek.  czytaj więcej »
"Narodziny motylka"
Pani dyrektor wraz z grupą Smerfy zaprosiła panie z Klubu Seniora na przedstawienie "Narodziny motylka"  czytaj więcej »
Kiermasz wielkanocny
Grupa Smerfiki dekoraowala dziś świateczne ciasteczka na Kiermasz Wielkanocny, które będzie można zakupić na naszym stanowisku dnia 09.04.2022r. Serdecznie zapraszamy.  czytaj więcej »
Konkurs na ozdobę wielkanocną
 Konkurs trwa od 29.03 - 07.04.2022. Wykonane prace proszę podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem grupy. czytaj więcej »
Powitanie Wiosny
2022-03-22 Powitanie Wiosny
W dniu wczorajszym przez Ustronie Morskie przeszedł kolorowy korowód, który przywitał radośnie wiosnę.  czytaj więcej »
Powitanie Wiosny
2022-03-21 Powitanie Wiosny
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z powitania wiosny przez nasze przedszkolaki.  czytaj więcej »
Dzień Sołtysa
2022-03-16 Dzień Sołtysa
Dzień Sołtysa w naszym przedszkolu  czytaj więcej »
Ogłoszenie
2022-03-11 Ogłoszenie
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze  czytaj więcej »
Zbiórka karmy
2022-03-10 Zbiórka karmy
Prosimy o przynoszenie wszelkiego rodzaju karmy, kocyków oraz zabawek dla zwierząt. Liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. ZOSTAW KARMĘ W POJEMNIKU PRZED PRZEDSZKOLEM (TARAS). DZIĘKUJEMY!  czytaj więcej »
"Akcja Plecaczek"
RADA RODZICÓW WRAZ Z PRZEDSZKOLEM
Zbieramy małe plecaczki dla dzieci, które odbierane są z granicy. Plecaczki nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie.  czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2022-03-08 Dzień Kobiet
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim - Alina Gajewicz  czytaj więcej »
Wystawa starych przedmiotów
"Pingwinki" zorganizowały w swojej sali wystawę starych przedmiotów dla wszystkich dzieci z Przedszkola w Ustroniu Morskim. Dzieci świetnie poradziły sobie w roli gospodarzy- przyjęły gości  czytaj więcej »
Uwaga!
2022-02-04 Uwaga!
Wszelkie pytania i informacje
prosimy kierować na adres e-mail:
przedszkole@ustronie-morskie.pl.
Za utrudnienia przepraszamy.   czytaj więcej »
Rekrutacja 2022/2023
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA W USTRONIU MORSKIM NA ROK SZKOLNY 2022/2023  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu - fotorelacja  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia zaprezentowanego przez naszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka w sali widowiskowej GOK.  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu składa Dyrektor Przedszkola
w Ustroniu Morskim Alina Gajewicz  czytaj więcej »
Bal karnawałowy
2022-01-13 Bal karnawałowy
12 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Prezentujemy zdjęcia z imprezy. czytaj więcej »
Bal karnawałowy
2022-01-03 Bal karnawałowy
Zapraszamy na bal karnawałowy, który odbędzie się 12 stycznia (środa) w godz. 09 - 12.00 w przedszkolu. czytaj więcej »
Szczęśliwego Nowego
Nowy Rok to karta, taka czysta, piękna, Którą możesz zapisać jedynie Ty sam.
Pamiętaj, by za rok nie była ona smętna, Bo jesteś tak ważny i tak bliski nam!  czytaj więcej »
Informacja!
2021-12-30 Informacja!
SZANOWNI RODZICE INFORMUJEMY, ŻE 7 STYCZNIA 2022 PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE!  czytaj więcej »
Wesołych Świąt!
Jak co roku czekamy na święta, Choć w 2021 droga do nich była kręta, Może w dużym gronie świętować nie będziemy, To i tak z uśmiechem je z rodziną spędzimy. Bo to czas magiczny i wspaniały Jedyny czytaj więcej »
Jarmark Bożonarodzeniowy - Jasełka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z występu przedszkolaków na Jarmarku Bożonarodzeniowym.  czytaj więcej »
Jasełka
2021-12-17 Jasełka
Zapraszamy do obejrzenia fotoracji z przedszkolnych jasełek, które odbyły się w dniu wczorajszym. czytaj więcej »
Ogłoszenie!
2021-12-14 Ogłoszenie!
INFORMUJEMY, ŻE 24 GRUDNIA (WIGILIJNY PIĄTEK) PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE  czytaj więcej »
Jasełka w przedszkolu
Zapraszamy na przedstawienie Jasełkowe wystawiane przez Grupy: "Smerfiki" i "Pingwinki", które odbędzie się w Przedszkolu w Ustroniu Morskim 16 grudnia (czwartek) o godzinie 16:00. czytaj więcej »
Warsztaty piernikowe
Warsztaty piernikowe w grupie "Smerfiki", podczas których dzieci dekorowały upieczone pierniki pięknymi wzorami i posypkami. Nasze pierniki można będzie zakupić 18 grudnia na kiermaszu świątecznym czytaj więcej »
Jasełka
2021-12-13 Jasełka
Zapraszamy na jasełka w wykonaniu przedszkolnej grupy "Kubusie" w ramach jarmarku bożonarodzeniowego, które odbędą się w sobotę 18 grudnia o godz. 16.30 na scenie przed GOK.  czytaj więcej »
Szlachetna Paczka!
Dziekujemy za każde dobre serduszko. Dobro powraca.  czytaj więcej »
"Mój ulubiony miś" wyniki konkursu
Wyniki konkursu fotograficznego "Mój ulubiony miś". Laureaci: I miejce - Krystian Stegienta (gr. Kubusie Puchatki)
II miejsce - Oliwia i Igor Malarewicz (gr. Ananaski i Kubusie Puchatki), III miejsce - Hania Sianos (gr. Kubusie Puchatki)  czytaj więcej »
List w sprawie szczepień przeciw COVID-19
List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień przeciw COVID-19 wśród dzieci w wieku 5-11 lat  czytaj więcej »
Mikołajki w przedszkolu
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odwiedzin Mikołaja w przedszkolu  czytaj więcej »
Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim zaprasza do składania ofert na zadanie " Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki przedszkolnej Przedszkola w Ustroniu Morskim w roku 2022"  czytaj więcej »
Pasowanie na przedszkolaka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego pasowania na przedszkolaka. czytaj więcej »
Nasz przedszkolak zwycięzcą!
Miło nam poinformować, iż nasz przedszkolak Wiktor Zatorski z grupy Kubusie Puchatki zajął I Miejsce w Ogólnopolskim konkursie artystycznym "Baśniowa rodzina w obiektywie". Serdecznie gratulujemy czytaj więcej »
Andrzejki u przedszkolaków
Andrzejki w grupie Ananasków. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.  czytaj więcej »
Smerfy w Bibliotece
Dzisiaj w ustrońskiej bibliotece było gwarno i radośnie, za sprawą wizyty grupy "Smerfów" z naszego Przedszkola. czytaj więcej »
Dzień pluszowego misia
Dzień Pluszowego Misia w grupie Jagódek i Ananasków  czytaj więcej »
Szlachetna Paczka!
Szanowni Państwo przedszkole bierze udział kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji. W tym przedświątecznym okresie otwórzmy nasze serca na potrzeby innych . Prosimy o pomoc i przynoszenie darów do przedszkola. czytaj więcej »
Wyniki konkursu
2021-11-25 Wyniki konkursu
 Wyniki konkursu na "Najpiękniejszy lampion z dyni". I miejsce - Miłoszek z Pingwinków, II miejsce - Maja i Marcel ze Smerfików i
III miejsce - Lenka z Pingwinków czytaj więcej »
Spotkanie z ratownikiem medycznym
Spotkanie z ratownikiem medycznym u Pingwinków i Smerfików. Dzieci przypomniały sobie numery alarmowe, zapoznały się z prawidłową metoda wzywania pomocy  czytaj więcej »
#Zostańwdomu
2021-11-24 #Zostańwdomu
PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE DO PRZEDSZKOLA
DZIECI Z OBJAWAMI WSKAZUJĄCYMI NA INFEKCJĘ czytaj więcej »
Plebiscyt edukacyjny
Oddajmy swoje głosy na wychowawczynie z naszego przedszkola Annę Cieszkowską i Esterę Duszkiewicz. czytaj więcej »
Nominacja
2021-11-18 Nominacja
Nasze przedszkole nominowane zostało do nagrody w plebiscycie Przedszkole Roku.  czytaj więcej »
Dzień Niepodległości
Wiersze na Święto Niepodległości pozwalają nam rozbudzić w sobie patriotyczny nastrój. 11 listopada warto przypomnieć sobie o tym,  czytaj więcej »
Wyzwania Teodora
2021-11-08 Wyzwania Teodora
Grupy Smerfiki i Pingwinki biorą udział w II Edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego " Wyzwania Teodroa". Dzieci zbierają medale na kartę zadań, których mają do zdobycia siedem w ciągu roku.  czytaj więcej »
"Dzień dyni" w grupie "Kubusie Puchatki"
"Dzień dyni" w grupie "Kubusie Puchatki"  czytaj więcej »
"Dzień dyni" w grupie "Smerfy"
"Dzień dyni" w grupie "Smerfy"   czytaj więcej »
Doskonalimy się dla Was!
W dniu 21 października odbyło się rewelacyjne szkolenie "Wzmacnianie czytelnictwa dla dzieci" prowadzone przez panią Monikę Majewską  czytaj więcej »
Jesienna ścieżka sensoryczna
Grupa Jagódek wraz z grupą Ananasków w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Gramy zmysłami" zorganizowały wzajemne zajęcia o tematyce zmysłów. Dzieci zapoznały się z podstawowymi zmysłami czytaj więcej »
Konkurs!
2021-10-22 Konkurs!
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJŁSDNIEJSZY LAMPION Z DYNI.  czytaj więcej »
Policjanci w przedszkolu
Prezentujemy fotorelację z pogadanki o bezpieczeństwie jaką przedstawili lokalni funkcjonariusze Policji z Ustronia Morskiego czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
 W dniu 13 X 2021 grupy dzieci przeszklonych z Przedszkola w Ustroniu Morskim tj Jagódki, Ananaski, Pingwinki , Smerfy i Kubusie Puchatki przygotowały wraz ze swoimi wychowawcami miłą niespodziankę czytaj więcej »
"Historia Pszczół"
Kochani !
W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie edukacyjne z ekspertem literackim "Fikcja literacka zawarta w książce Mai Lunde - Historia Pszczół" w ramach "EkoBiblioteki".   czytaj więcej »
Przedszkolaki ekologicznie
Jagódki z niewielką pomocą pań przygotowały poidełka dla owadów. Po ciężkiej pracy w nagrodę rysowały kredą, pięknie przyozdobiły przedszkolny chodnik. czytaj więcej »
NKS Astra dla przedszkolaków
Najmłodsi piłkarze klubu NKS Astra Ustronie Morskie zaprezentowali pokaz piłkarski dla przedszkolaków   czytaj więcej »
Mikołajek Nadmorski i przedszkolaki
Piękny motyl obsadzony grupami mikołajka nadmorskiego stanął przed urzędem gminy Ustronie Morskie. W sadzeniu brały udział również dzieci z naszego przedszkola. To jeden z elementów projektu  czytaj więcej »
Projekt "Robocza"
Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie otrzymała dofinansowanie w wysokości 100.000 złotych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.  czytaj więcej »
"Pełna miska dla schroniska"
Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi do udziału akcji zbiórki karmy dla zwierząt "Pełna miska dla schroniska". Prosimy o przynoszenie wszelkiego rodzaju karmy, kocyków oraz zabawek dla zwierząt.  czytaj więcej »
Sale po remoncie
2021-09-13 Sale po remoncie
Przedszkolaki rozpoczęły nowy rok szkolny w świeżo wyremontowanych salach  czytaj więcej »
Przedszkoliada
2021-09-07 Przedszkoliada
W dniu 6 września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”.
W roku przedszkolnym 2021/2022 zapisy na zajęcia „Drużyny Kangura” odbywają się tylko online.
  czytaj więcej »
Witaj Przedszkole!
 Czas beztroskich wakacji dobiega końca,
1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022.
Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmichem na twarzy
wracacie w nasze przedszkolne progi. czytaj więcej »
Spotkania adaptacyjne
DYREKTOR ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE
PRZEDSZKOLA W USTRONIU MORSKIM
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH  czytaj więcej »
Wakacje
2021-07-01 Wakacje
W MIESIĄCU LIPCU
WAKACYJNA PRZERWA
W PRACY
PRZEDSZKOLA czytaj więcej »
Dzień Ojca
2021-06-23 Dzień Ojca
 Najseredeczniejsze
życzenia
z okazji
Dnia Ojca składa
Alina Gajewicz
Dyrektor Przedszkola
w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Zakończenie dla 6 latków
W dniu dzisiejszym uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny dla 6 - latków. Grupy Misie i Smerfy.  czytaj więcej »
Uroczyste otwarcie boiska sportowego "Orlik 2012"
We wtorek 9 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie boiska sportowego "Orlik 2012" w Ustroniu Morskim.  W wydarzeniu wzięły udział też nasze przedszkolaki.   czytaj więcej »
UPIĘKSZANIE OGRODU PRZEDSZKOLNEGO
Aby nasz ogród przedszkolny wyglądał pięknie, tuż przy wejściu do przedszkola dzieci przy pomocy personelu pomocniczego posadziły kwiatki.
To doskonałe połączenie świetnej zabawy z nauką.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2021-06-02 Dzień Dziecka
Najmłodszych mieszkańców gminy odwiedziła Wójt Bernadeta Borkowska. Każde dziecko otrzymało słodki upominek oraz kamizelkę odblaskową. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.  czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2021-06-02 Dzień Dziecka
Przedszkolaki z Ustronia Morskiego Dzień Dziecka świętowały pałaszując pyszne lody, zajadały się kiełbaskami z grilla i uczestniczyły w zawodach sportowych. czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2021-05-31 Dzień Dziecka
Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej. I kochaj tak jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej! Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka
  czytaj więcej »
Dzień Matki
2021-05-25 Dzień Matki
Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki składa Alina Gajewicz Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim  czytaj więcej »
Dzień Daltoński
Dzieci z grupy "Pingwinki" pracowały dzisiaj według jednego z głównych elementów Planu Daltonskiego" PRACA W PARACH".  czytaj więcej »
Światowy Dzień Pszczół
Dla uczczenia Światowego Dnia Pszczół na terenie przedszkola wysiana została łąka kwietna przy udziale ustrońskiego Sołectwa.  czytaj więcej »
Święto Konstytucji
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, jak przedszkolaki obchodzą Święto Konstytucji.  czytaj więcej »
"Wielkanocne jajo"- rozstrzygnięcie konkursu.
 W miesiącu marcu w naszym przedszkolu zorganizowany został rodzinny konkurs plastyczno-techniczny "Wielkanocne jajo".
Z pośród 54 pięknych prac komisja wyłoniła zwycięzców konkursu czytaj więcej »
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Alina Gajewicz - dyrektor przedszkola w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami czytaj więcej »
Wielkanocne jajo
2021-03-11 Wielkanocne jajo
Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastyczno - technicznym na najpiękniejsze jajo wielkanocne. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie jajka wielkanocnego, techniką dowolną czytaj więcej »
Góra Grosza
2021-03-11 Góra Grosza
Każda drobna moneta może pomóc Twojemu Koledze lub Koleżance  czytaj więcej »
ARCHI - PRZYGODY
2021-03-08 ARCHI - PRZYGODY
Przedszkole w Ustroniu Morskim, jako jedyne z całego województwa zachodniopomorskiego, weźmie udział w piątej edycji programu Archi-przygody.  czytaj więcej »
Dzień Kobiet
2021-03-08 Dzień Kobiet
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań. czytaj więcej »
Lekcja archeologii
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z lekcji archeologii, którą prowadził Szymon Mycek  czytaj więcej »
Dary dla Domu Samotnej Matki "Dar Życia"
Tosia,Maja i Michasia pod opieką swoich wychowawczyń i rodziców przekazały dary ze zbiorki siostrom Domu Samotnej Matki "Dar Życia" Caritas w Koszalinie. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki za okazane dobro.   czytaj więcej »
"Dar Życia"
2021-02-16 "Dar Życia"
Kochani Rodzice !!! Antosia, Maja i Michasia organizują zbiórkę produktów dla Dom Samotnej Matki "Dar Życia" Caritas Koszalin. Pingwinki przyłączyły się do akcji.   czytaj więcej »
Bal karnawałowy
2021-02-10 Bal karnawałowy
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu karnawałowego, który odbył się 09 lutego w przedszkolu  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedszkolnych obchodów Dnia Babci i Dziadka.  czytaj więcej »
Rekrutacja 2021/2022
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok 2021/2022  czytaj więcej »
Dzień Babci i Dziadka
Wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu.  czytaj więcej »
Bal karnawałowy
2021-01-21 Bal karnawałowy
Zapraszamy wszystkich przedskolaków na bal karnawałowy, który odbędzie się 9 lutego w godz. 08.30 - 12.00. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną bal odbędzie się dla każdej z grup osobno.  czytaj więcej »
Życzenia Noworoczne
Którą możesz zapisać jedynie Ty sam. Pamiętaj, by za rok nie była ona smętna, Szczęśliwego Nowego Roku życzy
Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim Alina Gajewicz czytaj więcej »
Wesołych Świąt
Jak co roku czekamy na święta, Choć w 2020 droga do nich była kręta, Może w dużym gronie świętować nie będziemy,  czytaj więcej »
Informacja
2020-12-16 Informacja
INFORMUJEMY, ŻE 24 GRUDNIA (WIGILIJNY CZWARTEK) PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE  czytaj więcej »
Mikołajki w przedzkolu
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Św. Mikołaja i elfa w przedszkolu.  czytaj więcej »
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom, za poświęcony czas, zaangażowanie oraz włożoną pracę. Gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.  czytaj więcej »
Pasowanie na przedzkolaka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystośći pasowania na przedzkolaka.  czytaj więcej »
Mikołajki
2020-12-04 Mikołajki
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz – niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić!  czytaj więcej »
Covid informacja
2020-11-27 Covid informacja
Przedszkole w bieżącym tygodniu funkcjonuje w okrojonym składzie (dotyczy to zarówno pracowników pedagogicznych,jak i niepedagogicznych),     czytaj więcej »
Konkurs fotograficzny
Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ DNIA PLUSZOWEGO MISIA ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI WRAZ Z RODZICAMI DO UDZIAŁU W KONKURSIE
  czytaj więcej »
Pomorze Zachodnie – Bezpieczna Edukacja
Gmina Ustronie Morskie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
pn. Pomorze Zachodnie – Bezpieczna Edukacja
  czytaj więcej »
Uwaga!
2020-11-10 Uwaga!
W związku z uszkodzoną linią telefoniczną prosimy wszelkie pytania i informację kierować na adres e-mail przedszkole@ustronie-morskie.pl. Za utrudnienia przepraszamy.  czytaj więcej »
Zbiórka karmy dla zwierząt
Dziękujemy Wszystkim Rodzicom i Dzieciom za aktywny udział w zbiórce karmy dla zwierząt, tym bardziej w obecnych czasach! Karma została zebrana i dostarczona do schroniska „Reks”.  czytaj więcej »
Przedszkolaki ratują pszczoły
W zeszły piątek zakończony został projekt "Przedszkolaki ratują pszczoły" sfinansowany z programu "Działaj lokalnie". Przed przedszkolem przy ogrodzie lawendowym postawiono hotel dla owadów  czytaj więcej »
Wspólnie na sportowe biegi
"Ustrońskie Kubusie i Ananaski zebrały się wspólnie na sportowe biegi. Z numerem startowym, uśmiechem na twarzy u boku swojego najlepszego kolegi.  czytaj więcej »
Konkurs
2020-10-21 Konkurs
Konkurs na najładniejszy lampion z dyni. Gotowe prace prosimy składać od poniedziałku 26.10 do środy 28.10.2020 r. Dynie prosimy podpisać markerem imieniem i nazwiskiem dziecka oraz numerem grupy. czytaj więcej »
SPRINTEM DO MARATONU
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji VI EDYCJA SPRINTEM DO MARATONU, która odbyła się 13.10.2020. Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków ma na celu promocję zdrowego stylu życia, zachęcenie do aktywności fizycznej, ruchu w celu wyrobienia w dzieciach (przedszkolakach) naturalnej potrzeby/nawyku aktywnego spędzania czasu w życiu dorosłym.  czytaj więcej »
Mali ogrodnicy
2020-10-14 Mali ogrodnicy
Mali ogrodnicy z Przedszkola w Ustroniu Morskim. To kolejny etap edukacji ekologicznej w ramach projektu "Działaj Lokalnie" prowadzony przez Sołectwo Ustronie Morskie Ustrońskie  czytaj więcej »
Dzień Edukacji Narodowej
Nauczyciele przedszkolni, troskliwi, życzliwi i zdolni. Dziękuję Wam z serca całego. Za wychowywanie człowieka małego. Za wszystkich skarg wysłuchanie. Za plaster na zbitym kolanie...  czytaj więcej »
Warsztaty malowania kamieni
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów malowania kamieni, które odbyły się w ramach projektu "Przedszkolaki ratują pszczoły".   czytaj więcej »
Warsztaty malowania kamieni
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów malowania kamieni, które odbyły się w ramach projektu "Przedszkolaki ratują pszczoły".   czytaj więcej »
Dzień Ojca
2020-06-23 Dzień Ojca
Najseredeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca składa Alina Gajewicz Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim czytaj więcej »
Dzień Dziecka
2020-05-29 Dzień Dziecka
Bądź dzieckiem jak najdłużej
Jak dziecko baw się, śmiej
I kochaj tak jak dziecko
I serce dziecka zawsze miej!  czytaj więcej »
Dzień Matki
2020-05-26 Dzień Matki
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Matki składa Alina Gajewicz, Dyrektor Przedszkola w Ustroniu Morskim   czytaj więcej »
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Alina Gajewicz - dyrektor przedszkola w Ustroniu Morskim wraz z pracownikami.   czytaj więcej »
Tele- komputerek- przedstawienie teatralne
Dnia 04.11.2014 r odbyło się przedstawienie teatralne „ Tele- komputerek, historia pewnego Adasia. czytaj więcej »
Czarodziej i wróżka
 Dnia 28.10.2014 r przybył do przedszkola czarodziej z wróżką. czytaj więcej »
Duża żaba nad sadzawką napotkała żuka- zajęcia logopedyczne
 Ogromną rolę w procesie kształcenia mowy dziecka odgrywają rodzice i najbliższe otoczeni czytaj więcej »
Koncert umuzykalniający "Przeboje z bajek"
 Koncetr umuzykalniający "Przeboje z bajek" czytaj więcej »
Przedstawienie teatralne "Kłamstwa Kozy"
 Dnia 23.09.2014 r odbyło się przedstawienie pt Kłamstwa Kozy czytaj więcej »
Jak ratować
2014-09-21 Jak ratować
 Gościliśmy w przedszkolu ratownika wodnego Pana Mateusza Radomskiego. czytaj więcej »
Strażacy w przedszkolu
 Dnia 11.09.2014 r. odwiedzili nas strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim.  czytaj więcej »
 Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze zebranie grupowe dotyczące organizacji roku szkolnego 2014/2015. czytaj więcej »
Kalendarz wydarzeń
 <<kwiecień 2024>> 
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930